No.2804, 75 Huili Caddesi, Ganjingzi Bölgesi, Dalian Çin
Ana sayfa

Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

Çin Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
companyPics.title0 şirketResimler.title1 şirketResimler.title2 şirketPics.title3 şirketResimler.title4 şirketResimler.title5 şirketResimler.title6
workshop 1 workshop 2 workshop 3 workshop 5 workshop 6 workshop 7 workshop 8
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Markalar : HiVolt
No. Çalışanları : 200~400
Yıl kurulan : 1990
İhracat p.c : 60% - 70%

Dalian Hivolt Güç Sistemi Co, Ltd saygın bir izolatör üreticisidir. 1990 yılında, porselen izolatörler, kompozit izolatörler ve iletim ve dağıtım hatları için ilgili metal bağlantı parçaları ile kurulmuştur. 400'den fazla gayretli personelden ve 50 deneyimli mühendisden güç alıyoruz.

Kaliteyi şirketimizin Yaşamı olarak görüyoruz ve ürünlerin kalitesini artırmaya devam ediyoruz. ISO 9001: 2008 baskısına göre tüm üretim sürecini kesinlikle kontrol ediyoruz ve hammaddeden izolatörlerin performans testine kadar her kalite detayına odaklanıyoruz. Güçlü test tesisleri her ürünün kontrol altında olduğundan emin olabilir.


IEC standartlarına, ANSI standartlarına, BS standartlarına veya müşteri spesifikasyonlarına göre izolatörler sağlayabiliriz. porselen sır rengi kahverengi, açık gri, beyaz veya mavi olarak yapılabilir. Kompozit döken rengi açık gri veya kırmızı olabilir. Bu arada, biz de iç piyasa ve yurtdışı pazar için yüksek kaliteli cam elyaf izolatörler kaynağı.


Dalian Hivolt Güç Sistemi Co, Ltd saygın bir tedarikçi, biz güvenilir kalite ve makul fiyat nedeniyle daha fazla 30 ülke ve bölgelere çok sayıda izolatörler temin başarılı. Firmamızdan herhangi bir izolatör kalite kusur varsa, biz 12 ay içinde ücretsiz şarj ile yerini alacak söz veriyorum receipt.biz sizinle uzun vadeli bir işbirliği kurmak ve birlikte ders zevk umuyoruz.

İletişim bilgileri
Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Canning

Tel: +86 411 84950806

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)