No.2804, 75 Huili Caddesi, Ganjingzi Bölgesi, Dalian Çin
Ana sayfa

Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
qc profili

Porselen izolatörlerde proses kontrolü:

Kaliteli ürünler büyüyen bir şirket için sağlam bir temel oluşturur. İzolatörlerin kalitesine odaklanıyoruz ve aşağıdaki hususlardan sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz:

1) Hammadde, nitelikli izolatörlerin kritik bazdır. İlk olarak, yüksek kaliteli hammadde seçmeliyiz; Her türlü hammadde üzerinde hem kimyasal hem de fiziksel inceleme yapılacaktır.

Gelen muayeneden sonra, nitelikli ham madde işaretlenecek ve ayrı bir üretim için ayrı olarak depolanacaktır. Niteliksiz malzemenin reddedilmesi mahkumdur.

2) Biz bir teknik ve muayene merkezi var. Hammadde control bilyalı değirmen 、 şekillendirme 、 kurutma 、 cam 、 yangın 、 nihai ürün montaj, test, kontrol etmek için tüm üretim süreci için tüm üretim süreci için çalışan 40'dan fazla experiencend müfettiş vardır paketleme vb

Süreç kalitesi analiz raporlarını sonuçlandırmak için teknolojik parametreleri izler, kaydeder, analiz eder ve değerlendirir. Temel veri toplama işleminden sonra, tüm proses durumunu kolayca öğrenebilir ve bazı kusur veya hata düzeltme işlemlerine anında müdahale edebiliriz. Tüm bu kontroller, son ürünün çok kaliteli olduğundan emin olur.

3) Kalite kontrol sürecinde üretim, kontrol ve kontrolde kullanılan tüm ölçüm ve test ekipmanlarının geçerli olduğundan emin olmalıyız. Bu nedenle tüm bu ekipman periyodik olarak kalibre edilmelidir.

4) İzolatör kalitesini kontrol etmenin bir başka iyi yolu işarettir. Tüm süreçleri izlenebilir hale getirebilir. Ürün üzerindeki tüm üretim süreci noktalarını çamurdan ambalajlamaya kadar işaretleriz.

Şekillendirme ve galzing vb. için operatörün kim olduğu ve aynı zamanda ateşleme tarihi, lot No, vb.

bir kusur olsaydı, sebebi kolayca izleyebiliriz. Nitelikli hızı sürekli olarak bu kontroller aracılığıyla geliştiririz, çünkü tüm materyaller çalışmalarından sorumlu olmalıdır.

5) Her fırın için, bazı deneyimli işçiler porselenin düzgün bir şekilde ateşlendiğinden emin olmak için prostat testi ve porselen profil analizi yapmalıdır.

İlgili testler yaparken test prosedürüne sıkı sıkıya uyuyoruz, örneğin, her bir izolatörün rutin olarak test edilmesi gerekiyor, her lotta IEC, ANSI, BS gibi farklı Standartlara karşı numune testleri yapılmalıdır.

6) Biz müşteri belirtimi veya gereksinimlerine göre izolatörler tasarlayabilirsiniz bir araştırma merkezi var. Mühendisler ayrıca, tüm süreçlerin yapılabilmesi için yolları araştırıyor ve fabrikamızı sürekli geliştiriyor.

7) Biz kesinlikle ISO9001: 2008 ile uyumlu ve hala kalite iyileştirme ile devam ediyoruz. Hedefimiz tüm dünyada kaliteli yalıtkan sağlamaktır.

porselen izolatör bilyalı değirmen

porselen insultaor

porselen izolatörünün ateşlenmesi

istasyon sonrası izolatör montajı

porselen izolatör paketi

Kompozit izolatörlerde proses kontrolü:

Yüksek kaliteli ürünler, büyüyen bir şirketin sağlam temelidir. İzolatörlerin kalitesine odaklanıyoruz ve aşağıdaki hususlardan sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz:
1) Hammadde, nitelikli izolatörlerin kritik bazdır. İlk olarak, yüksek kaliteli hammadde seçmeliyiz; Her türlü hammadde (fiber cam çubuk, silikon kauçuk, metal bağlantı parçaları vb.) üzerinde hem kimyasal hem de fiziksel inceleme yapılacaktır.
Gelen muayeneden sonra, kalifiye hammadde daha fazla üretim için ayrı ayrı işaretlenecek ve depolanacaktır. Niteliksiz malzemenin reddedilmesi mahkumdur.
2) Biz bir teknik ve muayene merkezi var. Hammadde control enjeksiyon makinesi, çalışma sıcaklıkları, farklı malzeme depolama durumları, farklı malzeme kullanım geçerlilik süresi, kontrol noktalarından yüzlerce kontrol etmek için tüm üretim süreci için çalışan 40'dan fazla experiencend müfettiş vardır test, paketleme vb
Süreç kalitesi analiz raporlarını sonuçlandırmak için teknolojik parametreleri izler, kaydeder, analiz eder ve değerlendirir.
Temel veri toplama işleminden sonra, tüm proses durumunu kolayca öğrenebilir ve bazı kusur veya hata düzeltme işlemlerine anında müdahale edebiliriz. Tüm bu kontroller, son ürünün çok kaliteli olduğundan emin olur.
3) Kalite kontrol sürecinde üretim, kontrol ve denetimde kullanılan tüm ölçüm ve test ekipmanlarının geçerli olduğundan emin olmalıyız. Bu nedenle tüm bu ekipman periyodik olarak kalibre edilmelidir.
4) İzolatör kalitesini kontrol etmenin bir başka iyi yolu işarettir. Tüm süreçleri izlenebilir hale getirebilir.
Hammaddeden paketlemeye kadar tüm üretim süreci noktalarını ürün üzerinde işaretleriz. Farklı üretim sürecinde operatörün kim olduğunu açıkça bildiğinizden emin olabilirsiniz. bir kusur olsaydı, sebebi kolayca izleyebiliriz.
Nitelikli hızı sürekli olarak bu kontroller aracılığıyla geliştiririz, çünkü tüm malzemeler işlerinden sorumlu olmalıdır. İlgili testler yaparken test prosedürüne sıkı sıkıya uyuyoruz, örneğin her bir izolatörün rutin olarak test edilmesi gerekir, her bir lotta numune testleri farklı olmalıdır. IEC, ANSI, BS vb. Gibi standartlar
5) Müşterilerin belirlediği spesifikasyonlara ya da gereksinimlere göre izolatörler tasarlayabilecek bir araştırma merkezine sahibiz. Mühendisler ayrıca tüm süreçleri yapılabilmenin yollarını araştırıyor ve fabrikamızı sürekli geliştiriyorlar.
6) Biz kesinlikle ISO9001: 2008 ile uyumlu ve hala kalite iyileştirme ile devam edin.
Hedefimiz tüm dünyada kaliteli yalıtkan sağlamaktır.
Dalian Hivolt Güç Sistemi Co, Ltd kompozit yalıtkan hammadde.
kompozit izolatörün cam elyaf çubuk testi
kompozit izolatör için enjekte mechine
Dalian Hivolt Güç Sistemi Co, Ltd kompozit izolatör paketi.

Test Olanakları

Biz, Dalian Hivolt Güç Sistemi Co, Ltd çok modern bir laboratuvara sahip olmak

rutin test, numune testi ve normal tip testinin yapıldığı fabrikamızda

IEC, ANSI, BS, AS ve diğer uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilmelidir.

standartları. Porselen izolatörler ve kompozit içeren test aralığı

izolatörler. Aşağıda listelenen test ekipmanları:

· Hidrolik basınç dayanımı test makinesi

· 100 ton malzeme mukavemeti test cihazı

· 600 KN malzeme mukavemeti test cihazı

· 300 kV test transformatörü

· 200kV test transformatörü

· 250 KV yatay mukavemet test cihazı

· Termal mekanik performans test cihazları

· Ultrasonik dedektörler

· Konsol 50 KN'a kadar zorlar

· 1200kV dürtü voltaj jeneratörü

· RIV test cihazları

Dalian Hivolt Güç Sistemi Co, Ltd kimyasal analizi.İstasyon sonrası izolatörün bükme testi

Süspansiyon izolatörünün M & E başarısız yükleme testiDalian Hivolt Güç Sistemi Co, Ltd yıldırım dürtü test tesisi

Sertifikalar
  • Çin Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. Sertifikalar

    Standart:ISO9000

İletişim bilgileri
Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Canning

Tel: +86 411 84950806

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)